top of page

KĀZU SVINĪBAS ANNAS DĀRZĀ

Ja vēlaties svinēt kāzas pilsētā, bet brīvā atmosfērā prom no lielās ikdienas kņadas, tad Annas Dārzs ir īstā vieta, kuru izvēlēties vienai no skaistākajām dienām mūžā.

Kafejnīca atrodas Daugavas kreisajā krastā un ir ieskauta no visām pusēm zaļo koku oāzē visapkārt. Ideāli piemērota vieta kāzu svinībām gan mazām kompānijām, gan kuplākam viesu skaitam. Skaistajā pagalmā ir iespējams rīkot romantiskas kāzu ceremonijas.

Kāzu svinībām līdz pat rītausmai piedāvājam īrēt Annas Dārza teritoriju - iekštelpas un skaisti iekārtoto dārzu optimāli līdz 50 cilvēkiem. Piedāvājam plašu izvēles klāstu svētku mielastam un speciālu ēdienu piedāvājumu kāzu svinībām. Iekštelpās pieejams bērnu stūrītis mazākajiem, taču ziņkārīgākajiem viesiem. Papildus iespējams izīrēt projektoru un profesionālās tumbas ar pulti un pastiprinātāju, iespējams pieslēgt mikrofonus. Bārā nodrošinām visu veidu dzērienus, sākot ar kafijām un tējām līdz pat kokteiļiem pēc Jūsu izvēles. Mūsu lieliskie viesmīļi rūpēsies, lai Jūsu svētki tiek svinēti Annas Dārzā kā neaizmirstams piedzīvojums!

Par jautājumiem, kuri radušies par kāzu svinībām, aicinam sazināties ar mums rakstiski e-pastā vai izmantot zemāk esošo sazinies ar mums formu. 

Kāzu svinību vietas Rīgā

SAZINIES AR MUMS

Paldies! Ziņa saņemta. Sazināsimies tuvākajā laikā!

bottom of page