top of page

BRĪVDIENU BRANČS

Annas Dārza brīvdienu brančs jeb vēlās brokastis ir lielisks dienas sākums. Tējas un kafijas smaržas piepildītās telpas apvienojot to ar rosību ap branča galdu ir lielisks iemesls pavadīt šīs vēlās brokastis nepiespiestā gaisotnē kopā ar saviem mīļajiem. 

Branča koncepts ir pavisam vienkāršs - mēs esam parūpējušies par visu, lai Jūsu brīvdienu rīts iesāktos lieliski. Būsim saklājuši galdu sākot ar uzkodām, salātiem, zivju un gaļas ēdieniem, līdz pat siltajiem ēdieniem, zupu un mīdijām, protams, neaizmirstot arī par desertiem. Cienājaties ar visu, ko vēlaties un cik vēlaties. Galds tiek papildināts, lai katrs tiek pie sava kārotā. Branča piedāvājumā ir iekļauts citrusaugļu ūdens un dzēriens pēc izvēles - tēja vai kafija (kafija ar pienu vai melna)

Brīvdienu branča cena ir 35 EUR par personu. Bērniem no 5 līdz 12 gadiem - 15 EUR. Brančs mūsmājās ir sestdienās un svētdienās no plkst. 11:30 līdz 14:30

Lai rezervētu galdiņu brīvdienu brančam Annas Dārzā, aicinam sazināties rakstiski vai telefoniski. Iesakam veikt rezervāciju savlaicīgi! Uz tikšanos brančā!

Brīvdienu brančš Rīgā

SAZINIES AR MUMS

Paldies! Ziņa saņemta. Sazināsimies tuvākajā laikā!

bottom of page